Profile

Join date: Aug 22, 2022

About

Nastavují se 3 minuty. 90' Hradeckého Kučeru vykazuje rozhodčí za čáru, snad drobně krvácí. Hosté se brání v devíti! 87' Obrovský nápor Bohemians pokračuje, snad Hronek po rohu a opakovaném centru nastřelil z voleje záda jednoho z protihráčů. Květův přímý kop z pravé strany na úrovni velkého vápna odhlavičkoval Vašulín až přes ochrannou síť. 86' Žlutou kartu dostává Jan Král (FC Hradec Králové). 85' Střídání v týmu FC Hradec Králové: ze hřiště odchází Filip Kubala, přichází Dominik Soukeník. 84' Po další standardce se vrhl Vízek po odraženém míči a stačil ho zalehnout před Chramostou. Vršovičtí v přesilovce obléhají hradecké vápno.

Hronkova rána z pokutového oblouku narazila do hradecké hradby. 62' Je srovnáno! Neohrožený Hronek se probil až ke střele do šibenice, 1:1! Bohemians právě vstřelili branku! Obrovskou radost v Ďolíčku rozpoutal PETR HRONEK nádherným gólem do zadní šibenice po průniku zleva a rychlé kličce. 59' Při dopadu na trávník si ublížil domácí Dostál. Rozhodčí přerušuje hru, ale ošetření snad nebude potřeba. 58' Vašulín stihl Kodešovu průnikovou přihrávku ještě na hřišti, jeho zpětný centr pak zakopl za postranní čáru vracející se Křapka.

34' Jakub Klíma musel dlouho čekat, než zvláštně rotující míč zatočí podél postranní čáry celým objemem do autu. Nakonec se tak stalo a z půlky hřiště vhazují hosté. 32' Efektní robinzonádou pokryl Patrik Vízek Hronkovu technickou střelu. 31' Tečovaná střela Květa šla vedle brány Květův průnik hostující obrana zastavila s vypětím všech sil, domácí záložník si ale ještě narazil s Bartkem a tečovaná střela do protipohybu brankáře končí těsně vedle odkryté brány. 30' Nepřesnosti, ztráty a fauly se kupí na obě strany. 29' Rohový kop Hradce Králové vytáhl Roman Valeš mimo vápno. Při pokusu o zpětný nákop je hostům máván ofsajd. 28' Žlutou kartu dostává Josef Jindřišek (Bohemians Praha 1905). 27' Až na ulici odkopl míč před nabíhajícím Chramostou hostující brankář Vízek. 26' Zárodek hradeckého útoku zhatila nepřesná přihrávka Filipa Kubaly, protiakci domácích vzápětí pro změnu ofsajd.

Po jeho výhozu navíc Votroci faulují. 14' Chramosta ani nadvakrát míč do brány nedopravil Z protiútoku utekl hradecké obraně Jan Chramosta a měl na kopačce vedoucí gól! Jeho placírku křížem však Vízek vyrazil a dorážka stejného hráče končí těsně nad břevnem. Před vršovickým vápnem padá Kodeš, rozhodčí ukazuje, že to bylo o míč. 13' Málem vlastní gól! Klokany zachránila tyčka Bohemians málem otevřeli skóre vlastním gólem. Do šikovného slalomu Michala Leibla vložil nohu Hašek a brankář Valeš měl co dělat, aby vyškrábl od bližší tyče. Možná se dokonce míč odrazil od ní.

Bohemians - Hr. Králové | ONLINE fotbal | 22.8.2022 19:00 FC Hradec Králové Kometa loňského ročníku pod vedením mazaného a velezkušeného lišáka Miroslava Koubka za sebou má ohromně těžký los –

73' Východočeši míč odhlavičkovali z šestnáctky a Vondra ho z 20 metrů napálil do ochranné sítě. 72' Hašek mohl střílet, míč si ale trestuhodně ukopl Krátký roh Bohemians 1905 rozehraje Dostál. Velký závar v hradeckém vápně. Hronkovu střelu zblokovali obránci na malém vápně před Haška, který si příliš dlouho rovnal míč ke střele a nakonec také trefuje jen chrániče protihráčů. 71' Žlutou kartu dostává Filip Kubala (FC Hradec Králové).

25' Hronek byl důraznější než Kučera a pokryl míč tělem na odkop od domácí brány. 22' Bohemians teď ukázali nekvalitu v šestnáctce. Nejdříve při nápřahu uklouzl o mokrý trávník Bartek, poté uzmul míč Hronek a přistrčil ho Květovi, ten si však balon nechal utéct do autu. 21' Z dalšího přímého kopu už za polovinou hřiště podebral míč Leibl jen do Valešovy náruče. 20' Útočný faul je u rohového praporku pískán domácímu Hronkovi. Valeš riskantně vyběhl daleko za velké vápno a u míče byl o krok před útočníkem Hradce. 18' Po dlouhém výkopu brankáře Valeše byl v ofsajdu Chramosta. 16' Roman Valeš sbírá nakopnutý míč před Rybičkou a uklidňuje hru.

[[streamování=]'''] Bohemians Hradec Králové přenos živý 22 Sobre... [STREAMOVÁNÍ!] Bohemians Hradec Králové přenos živě 20 Bohemians Hradec Králové přenos živý 20 8. Fotbal | Česká televize FC

(
(((SLEDUJTE ONLINE!!!))) Bohemians Hradec Králové přenos

(((SLEDUJTE ONLINE!!!))) Bohemians Hradec Králové přenos

More actions